NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că nu sunt postările unor utilizatori obișnuiți. Au un altfel de statut pe acest site, iar o parte sunt postările administratorilor și articole pe diverse teme.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Acestea sunt articole wiki, axate pe oferirea de informatii comunitatii.

Alexandra - TPU

| PotatoMustDie explică (pentru TPU.ro):

Bun, dar am observat ca si unii useri pot pune astfel de articole.

| TPU.ro a răspuns (pentru PotatoMustDie):

Articolele de acest tip nu sunt postate de catre utilizatori. Noi primim textul din partea lor si ne ocupam de aspectele tehnice.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Sunt un fel de articole si au fost postate de administratori sau de anumit useri (ce pot face asta).