| fdhgcvnb a întrebat:

Am postat de 2 ori aceeasi intrebare, dupa ce am sters-o pe cea pe care am postat-o prima, pentru ca era incompleta, si a doua este tot incompleta, desi am postat-o din nou, iar cand i-am dat,, posteaza intrebarea,, era completa.acum imi lipsesc o gramada de cuv din intrebare. DC?!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ai folosit emoticoanele care conţin semnul ">" şi opusul lui, atunci aşa se şi explică scurtarea postărilor tale. Evită emoticoanele care conţin cele două semne şi o să fie bine. Succes.