| giorgyana99 a întrebat:

De ce daca acum am pus o intrebare nu o posteaza pe "Prima pagina"? Am pus acum cateva minute o intrebare si nu a postat-o! De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu știu sigur, dar, din câte am observat, întrebările de la "Conversații", "Muzică", "Timp liber", etc. apar pe prima pagină extrem de rar sau deloc.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde la ce categorie ai postat întrebarea.
Întrebările din unele categorii nu se afișează pe prima pagină.

| dadasssssssss a răspuns (pentru NOname):

Serios thinking Ce categorii mai exact?

| NOname a răspuns (pentru dadasssssssss):

Nu știu sigur, dar, din câte am observat, întrebările de la "Conversații", "Muzică", "Timp liber", etc. apar pe prima pagină extrem de rar sau deloc.