| 211wasgnij a întrebat:

Am pus o întrebare de ceva vreme la care, după lungi deliberări i-am ales răspunsul câștigător.
Nu înțeleg unde a dispărut acel răspuns.
Dacă respectivul utilizator ar fi decis să-și șteargă răspunsul nu ar fi trebuit ca urma sa să rămână vizibila sub forma unui răspuns anonim?
A fost raportat?
Aici e întrebarea:
http://www.TPU.ro/......ezbracate/
Nu analizați/judecați în acest topic moralitatea întrebării.

Scuzați categoria, m-am tot uitat și nu există acea în care ar intra nedumerirea mea: "Întrebări la care nu se poate răspunde pertinent".

Poate ștabii cu state vechi de plată au habar de ce vorbesc și nu se vor sfii la colț de stradă să mă bârfească."

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru s-ar fi întâmplat doar în a V-a zi de la postarea întrebării. Dacă întrebarea este mai veche de 5 zile și nici un răspuns nu a primit minim 5 voturi de "folositor" + "inteligent" sau ai bifat prin mail că nu dorești ca răspunsul câștigător să fie ales automat, atunci vei putea să-l alegi singur oricând dorești.
Succes și...n-ai pentru ce.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil, contul utilizatorului respectiv a fost șters și s-a solicitat și ștergerea postărilor.
Sau i s-a șters contul (cu tot cu postări) din cauza încălcării regulamentului (în special spam-ului sau unui limbaj vulgar).

| 211wasgnij explică (pentru NOname):

Mulțumesc pentru ajutor. Ar mai fi o nedumerire: dacă ajunge careva dintre cei rămași cu 5 voturi de folositor/inteligent i se va atribui aceluia funda sau rămâne nealterată de sistemul de votare?

| NOname a răspuns (pentru 211wasgnij):

Acest lucru s-ar fi întâmplat doar în a V-a zi de la postarea întrebării. Dacă întrebarea este mai veche de 5 zile și nici un răspuns nu a primit minim 5 voturi de "folositor" + "inteligent" sau ai bifat prin mail că nu dorești ca răspunsul câștigător să fie ales automat, atunci vei putea să-l alegi singur oricând dorești.
Succes și...n-ai pentru ce.