| 211wasgnij a întrebat:

Cine se ocupa cu rezolvarea raportărilor?
Câte sesizări am făcut de când sunt înscris pe acest site nici una nu a avut vreun efect.
Totuși țin să mulțumesc responsabilului cu acestea că nu mi-a anulat contul ca i-am pus atâtea pe cap.
Diferența între un membru obișnuit și unul expert TPU e aceeași ca între un alegător de rând și un politician în parlament.
Oare greșesc?!
Alții nu sunt mai egali în drepturi decât plebea societății?
Azi am reportat un răspuns primit la o întrebare de-a mea, nu doresc ca respectivul să pățească ceva ci doar ca răspunsul său, după o îndelungă ședință de birou să fie șters automat.
Știu, prea multe idealuri și în fond care este rolul raportărilor dacă numai cei cu ștampila de experți sunt ascultați?

Scuzați categoria, m-am tot uitat și nu există acea în care ar intra nedumerirea mea: "Întrebări la care nu se poate răspunde pertinent".

Poate ștabii cu state vechi de plată au habar de ce vorbesc și nu se vor sfii la colț de stradă să mă bârfească.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

A, e un spam-er. Bine că l-ai observat.
A fost suspendat, iar postările i-au fost șterse (va dura câteva minute până vor dispărea de pe site).

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Postează aici link-ul cu postarea care dorești să fie ștearsă (specifică exact răspunsul care consideri că încalcă regulamentul) și o raportăm în grup (e nevoie de minim două raportări)!

| 211wasgnij explică (pentru NOname):

Mulțumesc, draga mea, să vedem dacă chiar funcționează. M-aș mira dar se mai întâmplă minuni chiar și în zilele noastre.
Te rog verifica înainte link-ul, poate greșesc și sunt superficial în gândire:
http://www.TPU.ro/......e-finalul/

| 211wasgnij explică (pentru NOname):

Mulțumesc, abia aștept să văd cu ochii mei rezultatele acțiunii noastre. M-aș bucura dacă mi-ai satisface curiozitatea la acea întrebare dar cred că nu e genul tău de filme pe care le urmărești.

| 211wasgnij explică (pentru NOname):

S-a întâmplat minunea, mulțumesc mult. Ești un prieten de nădejde.

| NOname a răspuns (pentru 211wasgnij):

Nu ai pentru ce. Mă bucur că s-a rezolvat.
Cât despre povestitul Titanicului, hehe, cred că glumești. Îți recomand să-l vizionezi. Merită.

| NOname a răspuns (pentru 211wasgnij):

A, e un spam-er. Bine că l-ai observat.
A fost suspendat, iar postările i-au fost șterse (va dura câteva minute până vor dispărea de pe site).

| maiAm8conturi a răspuns:

Mai nou, mi-a zis mie o pasarica, ca cica postarile se sterg si telefonic.Asa ca n-are rost sa te mai implici, si eu raportam intr-un timp, dar am observat ca acea casuta de raportari e echivalentul cabinelor amplasate pe strada, unde iti exprimai nemultumirile si scrisorile respective mergeau direct la groapa de gunoi.
Si asa e, trebuie sa fii privilegiat, e la fel ca in viata, trebuie sa fii cineva ca sa ajungi cineva.bafta!