| psycho771 a întrebat:

Am si eu o intrebare de genul careia merita sa dai report (de conversatie), dar nu ma pot abtine! nu vi se pare stupid cand unii utilizatori promit fundite, apoi nu dau nimanui? le e oare greu sa dea un click, dar nu e le greu sa nu se tina de cuvant? de parca i-a r obliga cineva sa foloseasca cuvantul "funda" in enunt!
ps. funda!

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Da,e foarte stupid!
Da-mi funda ca nu ti-e greu...laughing

| psycho771 explică (pentru AnonymousTPU007):

Iti dau funda pentru ca ma chiar amuza raspunsul! laughing esti tare laughing

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru psycho771):

:*

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste nesimtit, nu merita bagati in seama, report nu pot sa dau decat la loto

| xBya a răspuns:

La ce`ti trebuie funda aia? Te alina ea in clipele grele? Iti tine ea de urat cand te simti singura? O mananci atunci cand ti`e foame? Dormi cu ea, chiar si in gand? Te poti macar sterge la fund cu ea dupa ce mergi la baie? Stiu ca nu. Stiu, stiu si ca e aiurea ce ai zis in intrebare. Te iert...

| psycho771 explică (pentru xBya):

E vorba de gest in sine, ca doar n-oi castiga eu acum toate fundele cu raspunsurile mele.
ps. poate dorm cu funda-n gand, mai stii? laughing

| xBya a răspuns (pentru psycho771):

Daca cineva ar fi pus la sfarsitul unei intrebari 'dau pumni si picioare la cei ce raspund, jur solemn', iar tu ai fi unul dintre cei ce au raspuns, sigur nu postai o intrebare in care sa te plangi ca nu le-ai primit.

| psycho771 explică (pentru xBya):

Doamne, bya, nu inteleg ce te ataci asa thinking nu asta e scopul "intrebarii" mele...

| xBya a răspuns (pentru psycho771):

Nu ma atac deloc, dar mi se pare aiurea sa fi ofticat ca n`ai primit o funda virtuala.

Răspuns utilizator avertizat
| BombonikThaa a răspuns:

Lumea din ziua de azi este de neinteles sincer!:*

| Rιѕα a răspuns:

Probabil că... ca să fie siguri că mulți le vor răspune spun că vor da X si Y... Iar după aceea le e lene să de-a un click laughing Pentru mine nu înseamnă ceva dar măcar știu că am ajutat dacă primesc fundițe laughing oricum nu-mi pasă de ele.

| psycho771 explică (pentru Rιѕα):

Desigur, asta e principalul motiv pentru care sunt pe acest site: imi place sa raspund la intrebarile altoraaaaaaa

| Rιѕα a răspuns (pentru psycho771):

Me too happy