| Clorox a întrebat:

Doar mie mi se pare stupid cum unii utilizatori ajung pe niste pozitii bune in clasament doar postand intrebari de tip spam si nefacand altceva decat conversatie?

15 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Si mie mi se pare stupid. As zice ca asta e unul din punctele slabe ale site-ului.

| AFR81 a răspuns:

E stupid intr-adevar, dar parca nici clasamentul asta de pe TPU nu e prea relevant.

| RAY a răspuns:

Daca te uiti la clasamentul general si vezi punctele si funditele obtinute de acei useri o sa vezi ca nu-i asa, https://www.tpu.ro/useri/clasament-general/

| Clorox explică (pentru RAY):

Nu la aia m-am referit, am batut apropo la clasamentul saptamanii, sunt persoane care fac spam la raspunsuri si la intrebari si ies pe locul 1, este ceva prostesc!

| RAY a răspuns (pentru Clorox):

Care user vezi tu ca face spam care sunt acolo pe primele locuri? https://www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/

| Clorox explică (pentru RAY):

Prefer sa nu dau nume...

| OldSoul a răspuns:

Ai deplina dreptate. Ce sa le faci, daca nu prea au viata sociala si cauta si ei putina atentie aici.

| PersonajFictiv a răspuns:

Se pune pretul pe cantitate,nu pe calitate.
Cantitate = trafic = TPU happy.
Conteaza mai mult o persoana care sta mai mult pe site si da raspunsuri proaste si pune intrebari tampite sau face trolling, decat o persoana care intra rar, da raspunsuri bune si scurte si apoi iese.
Pana la urma, nu conteaza clasamentul.
La ce te ajuta, sau la ce m-ar ajuta sa ajung pe primul loc?
Cu absolut nimic.

| Clorox explică (pentru PersonajFictiv):

Clasamentul ajuta, mai ales pentru mine, ma face sa ma simt special si sa stiu ca progresez cu ceva!

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Clorox):

Speciala.
Daca tu esti man, eu sunt John Cena.

| Clorox explică (pentru PersonajFictiv):

Chiar nu-mi pasa de tine rolling on the floor

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Clorox):

Zise o fata anonima unui anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare stupid topul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau când primesc monede ( pentru răspunsuri super mega extra fenomenele ) unor asemenea useri. Răspunsurile fiind și proaste.
De aici îți dai seama și de calitatea adminilor.

| fataceanoua a răspuns:

Nu esti singur(a)☺