| Innovation a întrebat:

Daca pun intrebari imi scade punctajul pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ești pe site de când? De un an. Și văd că ai avut ceva activitate.
Văzând că pui astfel de întrebări, nu pot decât să cred că îți bați joc de noi.

La câte întrebări ai pus (101 mai exact), ți s-a luat ceva din puncte? Nu.
Iar bobocii sau cei care doar întreabă și au zero puncte, cum de reușesc să-și posteze întrebările, nu te-ai întrebat? Bun.
Data viitoare ar fi bine să gândești, înainte să întrebi.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.
Ce ar fi să citești "Întrebările frecvente" http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente și să nu mai pui întrebări puerile?

| Innovation explică (pentru NOname):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Innovation explică (pentru NOname):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Innovation explică (pentru NOname):

Da,data viitoare asta o sa fac! Dar eu am pus intrebarea deoarece nu am citit tot regulamentul si astfel nu stiam raspunsul la intrebarea mea.Multumesc pentru sfaturile pe care mi le-ai dat!

| NOname a răspuns (pentru Innovation):

Ești pe site de când? De un an. Și văd că ai avut ceva activitate.
Văzând că pui astfel de întrebări, nu pot decât să cred că îți bați joc de noi.

La câte întrebări ai pus (101 mai exact), ți s-a luat ceva din puncte? Nu.
Iar bobocii sau cei care doar întreabă și au zero puncte, cum de reușesc să-și posteze întrebările, nu te-ai întrebat? Bun.
Data viitoare ar fi bine să gândești, înainte să întrebi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu.
Vezi aici regulamentul, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| ChioruL14 a răspuns:

Pai asta e si ideea de functionare a site-ului, sa pui intrebari. daca ar scadea...multi s-ar feri sa puna, drept urmare n-ar mai fi TPU asa cum il stii.

| Ana94 a răspuns:

Nu ţi se scade niciun punct. Întrebarea ta va apărea pe site şi vei primi răspunsuri, dar nu vei primi niciun punct pentru o întrebare şi nici nu ţi se scade.

| Eternitas a răspuns:

Dacă pui întrebări, doar o să fii ajutat cu răspunsuri. Nu ţi se întâmplă nimic! Citeşte : http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente Pa, pa

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Daca pui o intrebare nu ti se scade punctajul, din potriva, chiar e bine :).
Poti citi aici mai multe: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Sper ca ti-am fost de folos :).