| florina15 a întrebat:

cum confirm adresa mea de e-mail? Imi aprea ca am primit mesajul de confirmare dar cand intru nu mi-l arata. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| z0z0x a răspuns:

Incearca sa dai resend e-mail de la "Editare profil"
Intra de pe google pe yahoo mail, nu da cand iti apare ca a venit, asteapta vreo 2-3 minute si incearca arunci.
Sper sa-ti mearga happy

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi daca nu a ajuns in Spam, se mai intampla. Daca nu-l gasesti nici acolo va trebui sa mai astepti, o sa-l primesti. Numai bine!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cauta in spam.

| FunDa a răspuns:

Cauta-l pe email la spam happy

| bebesweet a răspuns:

L-ai cautat in spam?
daca nu, cauta-l acolo trebuie sa fietongue

| Anonim1596 a răspuns:

Buna! Cred ca mesajul este in SPAM.Mai jos de inbox scrie spam...si poate ca este pe acolo pe undevahee hee

| madalin1008 a răspuns:

Eu zic sa mai ceri odata emailul de confirmare

| pufygirl26 a răspuns:

Poate ti-o intrat la spam

| Simply_5504 a răspuns:

Alt profil :d!
Nustiu, eu nu puteam raspunde la intrebari si confirmam e-mailul de multe ori dar ori cum nu s-a rezolvat nimic si mi-am facut un nou prifl.
Cred ca sunt probleme TPU vezi si tu poate vei rezolva.