| myhaella922 a întrebat:

de ce nu-mi pot pune o poza de profil?:s am incercat de mai multe ori si degeaba.

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Asteapta, nu iti apare imediat.Ai daca nu-ti apare dupa cel mult o zi sau doua, mai incearca o data. Funda plz.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare. Poate sa dureze cateva ore, sau chiar cateva zile.

| zdrangoi a răspuns:

Nu iti apare imediat.
nu te speria, pune-o, si o sa-ti apara cel mai probabil dupa o zi.

| ElGreco a răspuns:

În primul rând trebuie să ai emailul comfirmat, apoi să aştepţi... Cu răbdarea treci şi mare. happy

| yzy400 a răspuns:

Asteapta cel mult o ora daca nu merge dai un restart calculatorului