| aasdfghjkl a întrebat:

Vreau să știu de ce îmi sunt șterse întrebarile și răspunsurile!

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Postarile tale au fost eliminate deoarece incalcau regulamentul comunitatii.
Ai postat intrebari in care ai solicitat ajutor cu spargerea parolelor de Facebook si ai cerut link-uri pentru descarcarea ilegala de jocuri. In plus, ai raspuns la o intrebare legata de teme.
Daca vei continua cu acest tip de comportament, vom fi nevoiti sa te sanctionam.

Alexandra - TPU

| aasdfghjkl explică (pentru TPU.ro):

Acum totul are sens... Multumesc pentru raspuns.

| TPU.ro a răspuns (pentru aasdfghjkl):

Ma bucur ca te-am lamurit. Speram ca in continuare vei respecta regulamentul comunitatii.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Pentru ca nu respecta regulile site-ului.
Am si eu la raspunsuri sterse, dar care respecta regulile...

| Musique a răspuns:

Fie pentru că nu respectă regulile site-ului, fie pentru că cineva nu are ceva mai bun de făcut decât să le raporteze.
Baftă!

| M25M a răspuns:

Daca contin obscenitati, atacuri la persoana, daca iti postezi temele de obicei iti sunt sterse intrebarile.

| aasdfghjkl explică (pentru M25M):

Nu contin obscenitati sau atacuri la persoana si nici nu imi postez temele. Chiar nu inteleg...

| CannbalCorpse a răspuns:

Poate au continut obscen, atacuri la persoane, injuraturi, teme pentru scoala. Sper că te.am utut ajuta!