| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Stie cineva de ce pe profilul meu (TPU) scrie "0 intrebari" si "0 raspunsuri"?(desi cand intru in dreapta, la "Intrebarile mele" de ex., imi apar toate)
Thanks!happy

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E o problema temporara. Se contorizeaza intrebarile si raspunsurile dar nu se face publica statistica. Trebuie facuta o actualizare. Astepam in continuare. Ai un pic de rabdare.

| Rukhsandra a răspuns:

E o problema pe site.Nu se mai inumara raspunsurile si intrebarile si nu se mai aduna punctele... sper sa se rezolve cat mai repede sad

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Cred si eu ca e o problema pe site, deoarece si la mine e la fel! Nu-mi fac griji, se va rezolva.