| gazza a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de propriul meu profil!
Cum pun o poza sa se vada si la "Tu ce muzica asculti?" si cand dai pe numele unui utilizator, ca am uitat.

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Te duci la Editare date logare iti pui o poza pe profil trebuie sa astepti ceva timp ca sa ti se incarce poza cand ti s-a incarcat o da iti apara poza pe Tu ce muzica asculti. Funda.

| gazza explică (pentru ItachiUchiha):

Da dar dau Editare date logare apoi imi apare decat editare email si editare parola cum fac?

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Du-te la sectiunea "Editare profil" din chenarul portocaliu "Logat ca...". Te duci la "Selecteaza imagine profil" si dai click pe "Rasfoire". Selectezi imaginea care o preferi. Ai grija ca ceea ce vrei tu sa se vada sa pice cam in centrul fotografiei. Nu se poate sa se vada toata imaginea, se vede doar o parte din ea.

| ItachiUchiha a răspuns:

A scuza-ma trebuia sa dai la editare profil scuze.