| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, cum sterg intrebarile de pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Banuind ca te referi la stergerea intrebarilor pe telefon de pe TPU.
Click pe profilul tau (Adica acolo in dreapta sus unde apare nicknameul tau) apoi click pe Intrebarile mele, apoi dai delete (ai buton pentru asta)la intrebarea/intrebarile pe care vrei sa le stergi DAR un fapt sesizat de catre mine catre TPU, intrebarea nu va disparea pana nu te loghezi pe email si dai click pe acel link trimis de catre TPU, abia atunci fiecare intrebare dispare de pe site.

3 răspunsuri:
| andiceasu95 a răspuns:

Te duci la intrebarile tale ai o casuta care scrie (sterge aceasta intrebare) iar din cate stiu trebuie sa confirmi pe email

| Simpatic a răspuns (pentru andiceasu95):

Da, si este deranjanta acea confirmare pe email, am spus-s si adminului site-ului, aceasta confirmare nu este decat ceva ce ingreuneaza procesul de stergere, ar trebui ca ea sa se faca simplu din consola de pe TPU nu catre email. parerea mea

| andiceasu95 a răspuns (pentru Simpatic):

Sau cand nu-ti vine chestia aia cu confirmarea pe email, e foarte enervant