| Didishorr a întrebat:

Buna TPU.ro

Pe data de 23 aprilie am fost desemnata campioana zilei, adica eu o sa primesc tricoul. Si am cateva intrebari:

1. Nu am primit nici un e-mail, cand primesc?

2. Cum se procedeaza? Adica cum iti da ricoul, te suna cand e la usa?

Va rog sa-mi explicati cum se procedeaza. Daca se poate mai explicit. E prima oara cand primesc tricoul si vreau sa stiu.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!
În plus, au fost şi Sărbătorile Pascale + 1 & 2 mai - deci, au avut şi câteva zile libere...

Vei fi contactat/ă pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Bursuce,am eu o explicatie pentru intarzierea cu care a venit tricoul tau! Adminele,prin grija deosebita pentru sanatatea ta s-au gandit ca daca trimit tricoul iarna il vei si purta (afara)Acum,odata cu sosirea primaverii, si incalzirea vremii ti l-au trimis ca sa il poti purta...(afara)laughing

On topic... Daca scopul tau pe acest site NU este acel tricou, il vei primi!
Cauta si in casuta spam, poate s-a ratacit acolo. Odata cu primirea emaiul, tricoul e ca al tau!

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bună, Angycut!

Da, da, ai mare dreptate happy
La acest aspect nu m-am gândit laughing

Oricum, explicaţia "oficială" era că s-a terminat stocul de tricouri şi s-a făcut comandă pentru un nou stoc, cu alt design happy

O zi frumoasă să ai.

| darrio2007 a răspuns (pentru bursuc001):

Nu cred ca este o regula anume.Eu l-am primit in 18 februarie pentru 15 ianuarie.Atat.Chiar daca am avut mai multe zile cu locul 1.La tine s-a intarziat mult.Referitor la alt design chiar a fost de atunci un nou design al tricoului.Cel primit de mine.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Aiun pic e rabdare si se va rezolva situatia, o sa primesti un e-mail de la Admini si o sa iti ceara datele de cantact, ei primi tricoul fie prin curier fie prin posta, tu nu trebuie decat sa semnezi de primire, taxele sunt achitate de Admini.
O zi frumoasa sa aihappy

| Baton a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi sa contactezi adminitratorii TPU prin intermediul link-urilor de contact pentru ca nu cred ca stau toti a vada fiecare intrebare dar mailurile cu siguranta le primesc.Si asa vei avea si tu un raspuns

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti trimia un mail cam intro luna... o sa iti ceara datele de contact si apoi o sa vina curierul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se vor cere datele de contact si ti se va expedia tricoul prin curier.Nu trebuie decat sa astepti, nu te costa nimic.Mult noroc.