| thewomaninwhite a întrebat:

Hei, ma adresez celor care au fost campioni ai zilei macar o singura data, voi in cat timp ati primit e-mail-ul acela in care trebuie sa dati adresa pentru ca tricoul sa ajunga la voi...(cei care nu stiu mai bine sa nu raspunda)

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Pe la sfârșitul lunii.
Toate cele bune.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, premiul îi vei primii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cel mai scurt timp posibil, cateva zile. Expedierea nu poate fi facuta zilnic dar fii sigura ca TPU nu minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer sa fiu, in cateva zile l-am primit.
Pe urma am dat datele de contact, iar in doua zilew deja primisem tricoul.
Te pup!