| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor..am si eu o mica problema..de fiecare data cand cineva alege raspunsul meu ca fiind castigator, sau cineva vrea sa ma adauge la prieteni primesc mail de la cei de la TPU. exista cumva posibilitatea sa nu mai primesc aceste mail-uri? ceva setari ale contului? lucrurile astea mi le arata si la notificari si nu vreau sa primesc si mail

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai esti instiintata ca raspunsul tau a fost cel mai bun..cu ce te deranjeaza?
Ibcearca sa le scrii celor de la Contact si vezi ce raspuns primesti.
O zi bunahappy

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se pot face nici un fel de setări ca să "scapi" de acele mail-uri sad

Toate cele bune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba se poate.
In stanga unde scrie Logat ca Tinna666, fix sub notificari, mai jos acolo trebuie sa gasesti "Setarile contului meu".
Apoi dai mai jos unde scrie : Notificari prin e-mail. si de acolo bifezi tu obtiounea care vrei.( aia cu nu doresc sa primesc...)
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Fatamuntilor a răspuns:

De mail-uri nu poti scapa!
Poti insa sa-ti schimbi e-maiul. Umbli mai rar pe acolo.Eu de exemplu am e-amail special pentru facebook/TPU. Intru foarte rar acolo.
Insa cand am o problema scriu pe e-maiul principal pentru ca il accesaz mai usor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că se poate, eu nu am văzut o astfel de opțiune la setări.

| Tinna666 a răspuns:

Ma bucur cand pot ajuta pe cineva si cand raspunsul meu este ales castigator, dar pot vedea lucrul asta si pe site, oricum primesc zilnic zeci de mail-uri de la tot felul de magazine online si stau zilnic sa sterg mail-uri..am incercat la setarile contului acolo unde mi-ai spus dar tot primesc sad. oricum multumesc petru raspunsuri :*

| Tinna666 a răspuns:

Am rezolvat problema.am dat un mail la cei care sevocupa de acest site si eu au facut tot ce trebuie sa nu mai primesc mail-uri...multumesc tuturor pentru raspunsuri