| Tony_5725 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie cum se pune la avatarul de la TPU o poza cum mine promit vot!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

| Karinakari99 a răspuns:

Intrii la "Editare profil".Mai jos e "choose file".Dai click pe el, îţi alegi poza, încarci şi salvezi.Trebuie să aştepţi câteva ore/zile până când poza va apărea peste tot.Succes!

| Ezyo a răspuns:

Editare profil,selectezi imagine profil,rasfoieste, incarci imaginea ta din pc, salvezi profilul.