| Fatamuntilor a întrebat:

Cam sec anuntul cu castigatorul Userul anului, nu credeti?
Anii trecuti arata si numarul de puncte, cu toate ca a fost editare.
Si cine a castigat premiul surpriza?
Asteptam lamuriri de la admistratie cand s-o nimeri!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Angi!

Castigatorii au fost anutati in cadrul intrebarii unde am dat drumul la vot, aici https://bit.ly/369E8Z5 vineri dupa amiaza.
De asemenea, acolo i-am precizat pe toti (userul anului, membrul noU implicat si castigatorul premiului surpriza) si am urcat si dovada, adica poza cu punctajele realizate de toti concurentii inscrisi la Userul Anului.

Acum nu inteleg in ce consta caracterul sec al anuntului, asa cum tu ai afirmat si te rog sa imi spui.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Ar trebui sa nu afisati adresele email ale participantilor in acea poza dovada. GDPR related?

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect!
Multumesc pentru sesizare, modificat!

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

SCUZE,m-am uitat pe cealalta postare, cand s-a prelungit votarea!
Nu a fost cu intentie rea, scuze!

| TPU.ro a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu e nimic, ma bucur ca am lamurit situatiahappy

| ChiftelutaCrocanta2 a răspuns (pentru TPU.ro):

Donez premiul surpriza lui sadrian

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mulțumesc celor care m-ați votat. Trimiteți invitație de prietenie.
Am o surpriză penrtru toți prietenii mei, actuali și viitori.

| Fatamuntilor explică (pentru sadrian46):

Sunt pe lista ta!
Dar astept mai mult de la admina! pana luni marti, mi se lungesc urechile!
Dai de baut?rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, Chateau Lafitte (Bordeaux) din 1787, 156.450 $.

| Fatamuntilor explică (pentru sadrian46):

Bun asa! Sa nu zici de doua ori! Clujul e aproape numai 300 km, inca mai prind trenul de 11.

| sadrian46 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Scrie în privat să te aștept la gară cu limuzina de 9 tone. Aia neagră cu șofer în livrea.
Și o să îmi fac și ghetele cu cremă.
https://www.youtube.com/watch?v=DrR1pGQEukM

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ba da, parcă le-a fost și lor rușine că a câștigat sadrian laughing

| Fatamuntilor explică (pentru supadeceapa):

Problema s-a rezolvat! anuntul complet era in alta postare!