| KamaSutra a întrebat:

Cand raspundeti la o intrebare, cititi si celelalte raspunsuri?

50 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intotdeauna.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, NU pierd timpul să citesc răspunsurile date de alţi useri!
Totuşi, la unele întrebări/categorii, le mai citesc pentru a mă AMUZA happy

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

În general da, excepție făcând zilele când am vrut să fiu campion al zilei sau când eram plictisit ori de întrebare dar ziceam totuși să răspund și mai aveam și o stare de asemenea mai nepotrivită.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Tu de ce nu-mi accepti cererea de prietenie?

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

A păi am avut eu mai multe momente de nebunie și am mai șters prieteni. Probabil acum nu mai merge să mă bagi căci tu mă ai în listă dar eu nu te mai am. Stai că te bag acum.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da, si pe mine m-ai sters.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Te aveam? Merge să trimiți cerere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Cum sa nu mearga, ce-i cu tine? te comporti cam ciudat.
cred ca ma aveai la prieteni.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te-am avut și te-am scos nu merge să trimiți cerere, de aceea zic. Și eu am o politică orgolioasă și nu trimit cerere doar în cazul în care scot pe cineva, dar atunci practic nu trimit nimic căci se bagă automat la prieteni.
Și mereu mă comport ciudat, căci sunt un ciudat. XD

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Eu te vedeam punctual, nu ciudat.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt în mai multe moduri.

| RainmakerX a răspuns:

La cat de mult raspund unii...citesti fara sa vrei.Ce sa faci daca e doar un rand? Il vezi si din greseala. Daca e ceva mare atunci poate da, poate nu.
Depinde, daca e la T/A atunci il citesc si daca e mare, daca nu e atunci nu-l citesc de obicei.

| OoBunnyoO a răspuns:

Uneori. Daca sunt prea multe nu am rabdare.

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Uneori

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,la intrebarile care sunt ciudate apar si raspunsuri interesante care merita citite.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Atunci citeste-le p-alea de la D&Swinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Pai tu unde crezi ca citesc? Aici gasesc numai raspunsuri gen,, ciocolata, poney roz, desene animate.,, nimic interesant.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Cineva e artagosstraight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Foarte,am probleme si nu le dau de cap. Nu e treaba de copii.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Copii?sad asta crezi tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Uite unde era majorul

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Hmm da, nu am idee daca gresesc.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,te bag in.....sectiunea,,profilul utilizatorului,, si vezi acolo puisor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Daca da sfantu' si al din groapa si-mi spui "puisor" jur ca te distrug.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Gresestihappy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma bucur atunci.

| Suck a răspuns:

Uneori, de cele mai multe ori raspund la intrebare si apoi citesc raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu. Asa mai am si eu de cine sa rad. Si dupa iar imi spun altii ca-s pacoste. laughing

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Deci nu-s singuralaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Suntem multi, dar scarbele nu recunosc laughing

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

HEYlaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar tu nu stii cum rad altii de raspunsurile tale mediocre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori, ca sa nu dau acelasi raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, da. Uneori citesc chiar si intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e vorba de o întrebare unde se cere un răspuns concret (gen numele nu știu cui din filmul X), atunci da.
Dacă e o întrebare cu răspuns subiectiv, nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca nu, nu ma intereseaza soarta a niste muritori simpli.

| L1feDRAIN a răspuns:

De obicei da, dar rareori nu.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Mereu: ))(

| SabinaQueen a răspuns:

Da, cand nu ma cuprinde lenea.

| Kyılε a răspuns:

Da, ca să văd și părerea celorlalți. Dar tu?

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Din acelasi motiv
P.S. dragut numele tauhappy

| pufuletziii a răspuns:

De obicei da. Daca sunt multe nu. Lene.

| implant a răspuns:

depinde daca am sau nu chef, sau daca am un motiv pentru care sa le citesc
de exemplu la intrebarea asta nu le-am citit din cauza ca nu ma intereseaza

| Jolenne a răspuns:

Depinde de întrebări. Dacă sunt întrebări stupide/puse în gluma, atunci le citesc, pentru că mă mai amuz și eu pe seama prostiei umane. laughing Au unele întrebări niște răspunsuri... Vai!

| SetYourselfFree a răspuns:

Tot timpul. uneori mă şi inspir de la ceilalţi.

| StoeanVlad1980 a răspuns:

De obicei da