| MisaMisaShinigamiAngel a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la o intrebare: daca ati avea in oras un magazin cu manga&comicbooks, ati continua sa cititi online, sau ati incerca cu vremea sa cumparati seriile pe hartie?

Astept cat mai multe raspunsuri, incerc sa imi fac o idee.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu nu citesc benzi desenate si nici nu ma uit la manga astea, dar cred ca atata timp cat ar putea sa le vada gratis nu ar vrea nimeni sa dea banii pe ele. Stiu, prea lunga propozitia.

| msamy a răspuns:

Depinde cat de multe serii as urmarii, poate fi foarte costisitor, dar probabil as cumpara macar o serie preferata pe hartie.Si poti cumpara si online nu trebuie neaparat sa ai magazin de comicbooks in oras.