| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Care e faza cu funditele astea? Adica vad multi disperati care cer fundite.De ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De imaturi.

| Anonymus314 a răspuns:

Ca-s prosti.

| Deea a răspuns:

Cu cat ai mai multe fundite, cu atat poti avea sanse mai mari sa devi expert TPU. si daca ai fundita inseamna ca utilizatorul la care i-ai raspuns considera ca raspunsul tau e cel mai bun, de asta sunt toti asa de disperati dupa fundite.

| Ilusion :X a răspuns:

Fundita te ajuta sa ajungi in rangul „ Expert TPU ".
Fundita se adauga in profilul tau si nu o mai poti lua inapoi odata ce-ai dat-o.
Ce-i care cer, sunt „ milogi ".
Pentru a acorda fundita vezi ca-ti apare o funda in partea dreapta a raspunsului.
Ceau!

| Allix13 a răspuns:

Pt ca nau ce face...imaturi hypnotized