| Sportacus123 a întrebat:

Care-i faza cu contul AlexandruContFăcutLaMișto?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil baiatul este cum afirma facutlaMisto
Pe mine mai mult ma ingrijoreaza alte conturi de spammeri si trolli precum urmatorii infami :

Fost Jassmina actual >> Violletta2022 care nu inteleg de ce inca mai este aici cand face numai rau prin raspunsurile arogante pe care le da!

SpoiledBrat - un limitat si copil atomic, ratard cu alte cuvinte

1Onur- un alt limitat ce a mai avut un cont banat respectiv acest cont https://www.tpu.ro/utilizator/acqekk

Dracula https://www.tpu.ro/utilizator/aciame no cumentez ca l-as desfiinta

Daca ma votati pe mine sa ajung in staf, faceti lobby catre TPU petitie si ce vreti, va scap de toti limitatii si cocalarii de aici!

deja m-am saturat de ei!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Daca ar fi sa o luam pe aia dreapta un 30 =35 % din postari si 15 % dn utilizatori nu prea au ce cauta pe aici
Din pacate nu prea ai ce sa le faci. Odata banati isi vor face alt cont.Sau voor aparea alti ca ei.
Totul tine de educatie si bun simt.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Corect

trebuie sa recunosc ca si eu dau uneori postari ironice sau comice dar este cu totul diferit de ceea ce practic afirma unii pe aici, ce ineptii spun, ce sfaturi dau unor adolescenti de exemplu, in fine
Este urat ce se intampla mai ales din partea unor useri cu vechime, practic (ca sa numai indic un user anume) este urat si gresit sa faci niste afirmatii sa postezi ceva ce unii ar putea lua de bune si sa o faci si pe un ton imperativ asa cum face doamna indicata de mine in randurile de mai sus, nu este admisibil asa ceva.

Cand e gluma e gluma problema este ca ea zice cu maxima seriozitate si spune aberatii, asta este un lucru indignant

pe langa alti si alti frustrati care vorbesc urat si dupa aceea dau ignore celor pe care nu-i suporta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e băiatul ăla de are visul de a deveni milionar din YouTube și rade de restul oamenilor care vor să muncească cinstit?

| ILoveBlackCats a răspuns:

E un cont facut la misto.