| alexandrualind a întrebat:

Ce este TPU si cine imi raspunde clar, bine si detaliat in aproximativ 10 randuri lungi primeste raspuns castigator(funda)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scurt si concis. Un site in care foarte multi pun intrebari si unii dau sau incearca sa dea raspunsuri. Cel ce a pus intrebarea alege cea mai buna si drept multumire da funda. Normal ar trebui sa dea si o apreciere celorlate raspunsuri dar putin o fac.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumesc. Si daca ai intrebari mai importante sper sa-ti fiu de folos.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/ce-este

Toate cele bune.

| DaniTDCI a răspuns:

Cum sa nu stii. eu pun o intrebare pe care nu o stiu/problema, iar tu imi raspunzi daca stii cum as putea rezolva.