| Karinakari99 a întrebat:

Ce efecte are butonul " Ignoră user "? Ce se întâmplă dacă apăs pe el? Informaţii, vă rog.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Află toate detaliile de aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2543.
Succes.

9 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Dacă ignori un utilizator nu îi vei mai putea vedea postările, iar el nu va mai putea răspunde la ale tale.
Pentru mai multe informaţii: http://www.TPU.ro/blog/?p=2543

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Dar mie-mi place javra ăă...pardon, maidanezul. E comică.
Oricum, nu m-ar lăsa orgoliul să dau ignor la cineva, îmi place să mă cert(şi să am ultimul cuvânt). Plus că mi-ar place să ştiu când cineva mă vorbeşte pe la toate categoriile...

| 愛日本 a răspuns:

Păi, când dai ignore pe mess ce se întâmplă?batting eyelashes

| Adda24 a răspuns:

Daca dai ignore nu vei mai putea vizita pagina acestuia, nu ii vei putea trimite mesaje si nici el nu iti poate trimite, nu iti poate lasa comentarii cum au spus si ceilalti.

| Energyboy a răspuns:

Salut.
Butonul ignora user are folos ca bloca comentarea raspunderea sau trimiterea de mesaje la persoana la care i-ai dat ignor.
Pe scurt blochezi toate modalitatile de comunicare cu aceea persoane care are cont pe acest site. Daca apesi pe ignor user pe contul tau nu are nimica ca si eu am incercat si nu se intampla nimica.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Mult noroc.

| PedoBarbie a răspuns:

Igniori utilizatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Dacă apeți pe acel buton nu mai poți vizualiza pagina lui,nu îți poate lîsa comentarii și nici mesaje,dai pe ignore user doar dacă vrei să ignori pe cineva anume, pur și simplu îl ignori, baftă!

| maria_6777 a răspuns:

Daca vei apasa acel buton doar daca vrei sa ignori persoana respectiva