| ExpertInLove a întrebat:

Ce nu mai poate sa faca un user daca ii dai ignore? Funda pentru cel mai rapid raspuns! Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poate să-ți răspundă la postări, privat.
Poate intra pe profilul tău și să vadă toată activitatea ta, nimic mai mult.
Pa, pa.

| Rockart a răspuns:

Păi, nu te mai poate contacta în niciun fel.

| Cherilyn a răspuns:

Din cate stiu eu nu poate sa-i raspunda la intrebari sau sa-i dea mesaje persoanei care l-a ignorat.batting eyelashes

| ExpertInLove explică (pentru Cherilyn):

Dar poate sa-ti vada intrebarile?

| Cherilyn a răspuns (pentru ExpertInLove):

Da, dar nu-ti poate raspunde la ele, ii va aparea ceva de genul " Utilizatorul care a pus întrebarea te ignoră. Nu poţi interacţiona"

| Cherilyn a răspuns:

Citeste mai multe aici : http://www.tpu.ro/blog/?p=2543

| Ebsghjs a răspuns:

Nu te mai poate contacta în niciun fel posibil. laughing