| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acei useri care pun toate intrebarile la dragose si sex(chiar daca nu au legatura cu categoria?)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da tu ce faci acum? nu pui intrebari aiurea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am nici-o parere despre ei, pun si ei intrebarile acolo fiindca acea categorie este cea mai accesata de foarte multa lume happy

Răspuns utilizator avertizat
| ella_6166 a răspuns:

Anumite intrebari care nu au legatura cu aceasta categorie sunt puse aici deloarece este o categorie mai des accesata de multe persoane si va primi raspunsuri mai repede

| Vlaad1354 a răspuns:

Te numeri si tu printre acei useri? Ca vad ca nu are nicio legatura aceasta intrenare cu categoria dragoste si sex.straight face