| Liquify a întrebat:

Intrebarile postate in categorii gresite doar pentru ca "sunt mai vizitate"
Ce parere aveti despre aceste intrebari?
Eu cred ca ar trebui sa fie un fel de "buton de report" pentru intrebarile care nu au nici o legatura cu categoria in care au fost puse, iar la mai multe raportari intrebarea sa fie mutata/stearsa.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi dau copy-paste dintr-un răspuns mai vechi de-al meu.
Ai mare dreptate. Însă intelijenţii ăştia chiar nu realizează naibii că persoanele care umblă la o categorie anume nu frecventează şi dragoste şi sex de exemplu? De exemplu, neluL (primul exemplu care îmi vine în minte) se pricepe în It, aşa că nu văd de ce l-ar interesa subiectele de la dragoste şi sex. Aşa că va fi mai greu să îl găsească pe ăla care nevoie de ajutor că i s-a stricat pc-ul la o categorie fără legătură. Că e mai populată? De ce, ce categorie de oameni? Care se pricep sau nu?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările care n-au nici o legătură cu (,) categoria și nu prezintă o urgență majoră sunt raportate ca irelevante. Însă mi-ar plăcea ca să existe o opțiune care să ne permită să mutăm întrebările dintr-o categorie în alta, fără să fim nevoiți să le raportăm sau să atragem atenția autorului că a greșit categoria (se pierde prea mult timp și aproape fără nici un rezultat).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aceeași părere ca și față de utilizatorii care fac așa ceva, nu respectă cerințele!
Pa, pa.

| negru30 a răspuns:

Conteaza atat de mult pentru tine? Bine ca intreaba

| Liquify explică (pentru negru30):

Da, conteaza. E ca si cum ai amesteca sarea si dulceata. Mi se pare aiurea sa intri intr-o anumita categorie si sa vezi intrebari despre telefoane sau probleme cu Windows-ul, lucruri care nu au nici o legatura cu categoria respectiva.

| negru30 a răspuns (pentru Liquify):

Sunt alte lucruri care ar trebui sa te intereseze - ceea ce te framanta pe tine sunt nimicuri Lasa oamenii sa puna intrebari - Conteaza ca intreaba Daca nu-ti place unde sunt puse nu le citi - Este ffff simplu Nu mai cauta paiul din ochiul altuia, uita-te la barna din ochiul tau

| Liquify explică (pentru negru30):

O sa ma uit la barna din ochiul meu cand o sa am una.winking

| negru30 a răspuns (pentru Liquify):

Toti avem eu am 2

| mihai96alex a răspuns:

Intr-adevar, asa e. Am vazut tot felul de intrebari tampite care nu au nicio legatura cu categoria aleasa si nu prea inteleg de ce. Asta ar trebui sa inceteze.