| valentingb a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu TPU?
N-am intrat pe aici de mult și pare pustiu locul. Întrebările slabe, răspunsuri în batjocură.
Și când au dispărut Legiuitoarea, Brigaela, Azure și alții?
Merci!

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Cel mai probabil s-au plictisit și/sau și-au găsit alte activități/site-uri pe care să le frecventeze.
Eu am cont din 2011(nu am fost cea mai populară, mna, dar totuși eram și eu pe-aici laughing) am fost destul de activă 1-2 dar după aia m-am plictisit și doar revin uneori din nostalgie, e primul site pe care mi-am făcut cont vreodată.

A, și urăsc layout-ul ăsta nou. Probabil și alții o fac.

| RAY a răspuns:

Hey,din pacate cam asa e, sambata duminica e raiul celor care spameaza si fac trolling cu multe conturi iar cei din top raspund pentru puncte rank, întrebările sunt mai mult conversațiile sau puse asa la misto, numai e ce a fost dar asta e

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa-i, mulțí oameni frumoși s-au retras, și-au ales alte activitati.
Iari alții au plecat 'departe'... Nu mai sunt.

| FlorinTudose a răspuns:

Nu pe mine trebuie sa ma intrebi asta. Încearcă la patroni.

| valentingb explică (pentru FlorinTudose):

Nu te-am intrebat pe tine, ci pe cei care au fost aici din 2011.
Uite un alt exemplu, cum s-a dus TPU în jos:
1. Mi-ai trimis mesaj privat să mă inviți la nu știu ce jocuri
2. Răspunzi la o întrebare deși nu ai un răspuns

Nu ai aflat că TPU interzice răspunsurile conversaționale la întrebări care nu se află în categoria Conversații, așa-i?