| BabyPink a întrebat:

Unde a dispărut Legiuitoarea? sad
Nu am mai văzut răspunsurile ei şi nici când m-am uitat la comunitate nu mai apărea pe acolo straight face

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca Legiuitoarea si-a sters contul, de asta nu mai apare.Imi pare rau, era o persoana deosebita, chiar imi lipseste.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu totii regretam plecarea eisad

| Silvia a răspuns:

Si-a dorit sa ii fie sters contul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

@ gabitza05, Legiuitoarea si-a sters contul.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Probabil a fost ocupata in ultimul timp si nu a putut sa intre pe site dar cred ca in curand va reveniwinking.

| gabitza05 a răspuns:

@constantaproca - nu stiam... sadoricum pacat deoarece dadea niste raspunsuri foarte folositoare

| BabyPink explică:

@constantaproca şi mie crying

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

De ce si-a sters contul? crying
Dadea cele mai folositoare raspunsuri...sad

| Mihnea_4399 a răspuns:

Cine; i?