| Naяutσ a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? straight face

Unde au disparut toate vizitele si voturile?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil sunt nişte erori de când s-a recalculat şi s-a resetat punctajul.
Eu nu-mi dau seama dacă îmi lipseşte ceva. La prima vedere totul pare ok.
Ar trebui să trimiteţi un mesaj la contact.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La ce te referi?
(Ar ajuta un print-screen.)

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Mie de s aptamana si ceva mi-au disparut punctele acumulate la,, vizite'' (acum am cateva sute, aveam mult mai multe)
La fel si voturile,, amuzante'''. Aveam citeva sute, acum citeva zeci! Restul pare a fi in regula!

aaaa .....si punctele acumulate la voturie date utilizatorilor.

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Probabil sunt nişte erori de când s-a recalculat şi s-a resetat punctajul.
Eu nu-mi dau seama dacă îmi lipseşte ceva. La prima vedere totul pare ok.
Ar trebui să trimiteţi un mesaj la contact.

| TPU.ro a răspuns:

Investigam problema si revenim cu rezolvarea.

Alexandra - TPU.ro

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am observat si eu si am trimis mesaj adminilor, poate voi primi o lamurire si te voi anunta
O zi frumoasa sa aihappy

| CoquineNoire a răspuns:

Stiu ce zici, eu am observat mai demult chestia cu voturile, aproape s-au injumatatit.

poate e o problema de update.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La mine pare a fi ok, deci, probabil că este vorba de o eroare ( legată de profilul tău )...

Trimite un mesaj la "Contact" şi explică care e problema :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Dariusuu a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat la fel, au dispărut doar voturile la amuzant şi câteva vizite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am pe toate tongue

| Naяutσ explică (pentru anonim_4396):

Au aparut intre timp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Naяutσ):

Ştiu...