| andytza a întrebat:

Cum de nu exista categoria 'Religie'? Nu stiu daca s-a mai pus intrebarea, eu tocmai vroiam sa adresez una la aceasta categorie! Saluty.happy

6 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Pai ai Stiinta si Filozofie ...eu zic ca este suficient!

| Zenithf a răspuns:

La început era Cuvîntul, şi Cuvîntul era cu Dumnezeu, şi Cuvîntul era Dumnezeu. (Ioan 1:1)
Mda, este o idee interesanta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar fi necesara. Multe intrebari se duc la S/F desi stiinta si religia se bat cap in cap mereu. Sunt antonime intre ele daca le pot numi asa.
Cred ca propuneri s-au mai facut, poate in viitor vor binevoi cei din echipa TPU sa infiinteze si aceasta categorie.
Bafta.

| andytza explică:

Maamulos din cate stiu eu stiinta si religia sunt doua lucruri(daca pot sa le numesc asa) diferite. claudya01 din greseala, lb.romana ai facut-o cu femeia de servici?:s Apocalipsa e ultima scapare a omenirii (mai mult a unora dintre noi)!

| claudia01 a răspuns:

Adresea-zo ce te retine?

| cristina_9301 a răspuns:

Iti spun eu de ce nu exista categoria RELIGIE,pentru ca tuturor tinerilor le este usor sa vorbeasca despre orice,dar nu despre Dumnezeu,De ce suntem asa de plictisiti cand ne uitam la reviste crestine? De ce? De ce? Fiind ca ne este rusine sa vorbim despre Dumnezeu, cel care ne ofera de toate. sper ca raspunsu meu ti-a fost folositor, funda?