| alexandra5stefan a întrebat:

Cum pot sa sterg toate intrebarile si sa dispara de pe site?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poti.
Doar admina si moderatorii pot, insă aici se respectă si cei care răspund, nu doar cei care întreabă.

| dannyel86 a răspuns:

Cum şterg o întrebare sau un răspuns?

"Poţi face acest lucru din contul tău de utilizator, din secţiunea "Întrebările mele" sau "Răspunsurile mele". În fiecare zi poţi şterge maxim 10 postări. Aceste limitări reprezintă măsuri de securitate împotriva ştergerilor accidentale sau accesului altor persoane în cont. Vei primi un email pentru confirmarea ştergerii, iar tot ce va trebui să mai faci este să dai click pe al doilea link transmis. Dacă ştergi o întrebare care a primit răspunsuri, aceasta va apărea pe site ca fiind postată de un Anonim şi nu va mai fi alocată contului tău."
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| alexandra5stefan explică (pentru dannyel86):

Vreau sa nu mai apara ca Anonim.ce fac?

| dannyel86 a răspuns (pentru alexandra5stefan):

La inceputurile site-ului Toti Pentru Unu, intrebarea putea fi stearsa definitiv de pe server. Probabil din respect pentru cei care au raspuns totusi la intrebare, administratorii TPU au considerat de curand ca intrebarea postata trebuie sa ramana pe site, dar numai sub anonimat. Intreaba-i direct pe ei daca exista o exceptie in acest sens. Cred ca raspunsul va fi negativ, altfel ar fi fost prevazut in Regulament.
https://www.tpu.ro/contact