| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de dependenta de Ruleta. Pierd foarte mult visez doar numere incet incet ma ruinez, cineva sa ma ajute va rog! Multumsc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scapi doar prin vointa si un ajutor specializat, asa ca du-te la un psiholog. Succes si numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai cam greşit categoria, Dumbraveanule. Reposteaza la "Conversaţii" sau, de ce nu (?), la "Sănătate" (dacă tot vorbim de dependenţe şi nevoia unui sfat de la psiholog)! Succes!