| An_Andreea_1970 a întrebat:

Incet, incet imi pierd tot prietenii, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti facii altii dar alesi cu multa grija. Mai putini dar adevarati. Chir daca este greu de crezut, un prieten adevarat nu te va parasi niciodata. Bafta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-ti comportamentul fata de ei. Daca ii pierzi pe aproape toti, ei fiind caractere diferite, e clar ca problema este la tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Realatii de prietenie se intretin, iar daca nu faci efort sa te intalnesti cu ei si sa aveti viata sociala, nu-i vina nimanui decat a ta!

| peperonies a răspuns:

Unde ii pierzi? nu sunt cheile de la masina.