| dragos9234 a întrebat:

Ce face o intrebare sa devina recomandata?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să fie recomandată de către ceilalţi utilizatori.

http://www.tpu.ro/......xperti-va/

| Ho1 a răspuns:

O rugăminte pentru cei care mută întrebările din categoria "Totul despre TPU" la "Recomandate" (în special pentru experţi). Vă rog, să nu o mai faceţi. Administratorii şi-au exprimat clar dorinţa ca la "Recomandate" să nu apară întrebările din această categorie (mai ales că răspunsurile la majoritatea dintre ele se află în regulament). Posibil că unii dintre voi nu aţi ştiut. Acum aţi aflat. Asta era ideea.

Şi ca să fie şi întrebare, cât de des completaţi formularul după răspuns? Ştiaţi că oferirea de 4 sau 5 stele la ultima întrebare din chestionar îi dă şanse foarte mari întrebării să ajungă la "Recomandate"?

Ar fi de preferat să oferiţi acest punctaj doar întrebărilor bune, interesante sau urgente - care necesită un ajutor - şi scrise cât de cât corect din punct de vedere gramatical, întrebărilor care pot fi reprezentative pentru site şi care v-au impresionat (plăcut) în mod deosebit.

Mulţumesc şi un an nou bun tuturor!

| Alexandru98 a răspuns:

Trebuie să aiba vre 5 stele date de la, ai mulți utilizatori diferiți