| Lightning1997 a întrebat:

Cum vi se pare votul eronat fata de stupid sau gresit/discutabil? si de-ce nu a fost inlocuit inca in profile? apare tot gresit/discutabil.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este un cuvânt mult mai cuminte, incolor, mai puțin controversat (înainte peste tot se auzea "vreau să știu cât de stupid/greșit/distabil sunt". "vreau să știu cât sunt de eronat" o să auzi mai rar. nu e un cuvânt care provoacă sau poate fi coborât ușor la nivelul de insultă), dar important e că exprimă în continuare sensul negativ al votului, ceea ce e suficient.
Este un cuvânt care mă lasă rece și îmi permite să-l folosesc obiectiv, fără să evit să taxez răspunsurile care merită, doar în ideea de a nu jigni.

Iar pe profil se va înlocui acest vot în timp, poate chiar luni, nu-ți fă griji! Dă-le puțin timp adminilor, să mai respire! Acum sunt ocupați cu funcția "Caută", care în sfârșit și-a revenit, ceea ce e un lucru bun. Era una dintre principalele probleme, de care ne loveam extrem de des.

| Lightning1997 explică (pentru NOname):

Dar inca nu merge functia ''Cauta'', am incercat

| NOname a răspuns (pentru Lightning1997):

Da, uneori merge, uneori nu...
Ieri seara mergea, deși arată rezultatele din 2010-2011.
Probabil va mai dura ceva timp, până o vor stabiliza.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

La functia de cautare inca lucram, lucrurile inca nu au ajuns in etapa finala.

Alexandra - TPU

| Esperança a răspuns:

Sincer,la cum merge site-ul asta, voturile, in momentul de fata, sunt ultimul lucru la care ma gandesc!
M-am saturat de Eror Server si de OUPSSS!

| CautNume a răspuns (pentru Esperança):

Esti norocos/a ca mie nici atat nu-mi dalaughinge pagina alba si atat

| Ana94 a răspuns:

Mi se pare foarte bine aşa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E inutiiiiil. Stupid tot gresit sau eronat ramane, e acelasi principiu. Cel putin in cazul meu.
Mai bine s-ar concentra adminii pe alte probleme arhicunoscute.