| KaPy2 a întrebat:

Daca spun aici Sa ma ajutati cu o tema la scoala patesc ceva? imi suspenda contul? de exemplu o compunere la romana despre copilarie, imi suspenda contul?, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai voie sa ceri lamuriri in privinta unei teme, dar nu sa ceri rezolvarea completa. Nu vezi la utilizatori suspendati cati si-au luat-o pentru teme? Pune mana si munceste. Oi fi eu lenesa, dar mai bine nu fac tema decat sa mi-o rezolve altii. E jenant.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Dragi elevi...

Schimbam regulile jocului pe TPU.ro: mai rapid si mai abitir ca niciodata, intrebarile cu teme sunt sterse. Impartim cu muuuuuulta darnicie suspendari pe termen limitat si nelimitat. Bonus: ii tragem de urechi si pe cei care raspund la asemenea postari cu rezolvari."

http://www.tpu.ro/blog/?p=3596

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește regulamentul, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Temele sunt interzise pe TPU.