| MadaTeIntreaba a întrebat:

De cate funde am nevoie ca sa devin expert TPU?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor te ajută, respectarea politicii site-ului, activitatea constantă iar adminii sunt cei care dau verdictul.
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Expertii TPU nu sunt desemnati in functie de numarul raspunsurilor castigatoare ci in functie de constanta si calitatea raspunsurilor. Ca sa devii expert, ai nevoie de multe voturi folositor/inteligent, de un limbaj si un comportament adecvat si de cat mai multe raspunsuri utile. Administratorii vor decide la final cand ti-a venit si tie momentul happy

| MadaTeIntreaba explică (pentru IMC90):

De parca tie ti-a venit laughinglaughing

| IMC90 a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Eu nu tin mortis sa devin expert TPU (nici nu cred ca merit) happy Intru pe site numai ca sa ajut (si sa ma mai destind din cand in cand).

Nu ma intereseaza titluri, raspunsuri castigatoare s.a.m.d happy

| VladimirPutin a răspuns:

Fără număr

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu conteaza fundele, si calitatea raspunsurilor!

| elena a răspuns:

Numai Dumnezeu stie, fie-i numele laudat!/adica, sa nu-i rostim numele in van... Dumnezeu si adminul Catalin sau "admina" Alexandra stiu! Tu mai bine ramai un fluturas dragalas, ca experti/e nu vom ajunge niciodata si sincer, nici n-am nevoie.
@CătăUK are perfecta dreptate! Felicitari, fata de halloween, pentru raspuns, te rog, Fluturas, sa-i dai fundita.

| DidiChanx3 a răspuns:

Nu iti trebuie funde iti trebuie 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ti-ai facut contul fundita puppy dog eyes plss

| MadaTeIntreaba explică (pentru DidiChanx3):

Sa stii ca asta e doar ca sa fii utilizator senior si sunt deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Trebuie peste 100 cam asa dar nu conteaza fundele ci calitatea raspunsurilor daca ai raspunsuri bune daca nu te prostesti ca poti avea prieteni pe TPU si sa iti dea funda doar fiindca esti prietena cu ea dar conteaza sa te exprimi frumos sa ajuti cu adevarat oamenii cand raspunzi dar oricum cred ca daca nu ai macar peste 50 nu poti fi tine si de funde, pup! fundita?

Pa, pa!

| heisenberg a răspuns:

Ai nevoie exact de 594.273, 2211111123(5) funde.

| MadaTeIntreaba explică (pentru heisenberg):

De cate? :-o:-o
Sa stii ca altii sunt experti TPU si nu au nici macar un sfert din cate ai zis tu (594.273.221.111.1123(5)) deci tu iti bati joc de mine!

| IMC90 a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Sa nu uiti vorba mea : odata cu titulaturile mari, vin si responsabilitatile mariwinking

| heisenberg a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Corect.

| Yosii a răspuns:

Nu iti trebuie funde ca sa devii expert TPU. trebuie doar sa ai cat mai multe rapunsuri. si depinde de intrebari happy