| anonim_4396 a întrebat:

De ce li se permite unora sa raspunda in bataie de joc? Iata un exemplu: https://www.tpu.ro/......multumesc/
Desigur, metoda copiata de altii cu vechime. Nici aia nu ar trebui iertati chiar daca sunt guralivi si dau raspunsuri agresive (ma astept si aici).

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te ai activat de la un raspuns aiurea de la un user e clar ca nu trebuie sa mai folosesti TPU ul.

| Elelei a răspuns (pentru suntserios):

Da, stiu ca tu esti unul dintre exemplele negative. Te asteptam sa sari.

| Elelei a răspuns (pentru Elelei):

Sau poate TPU este un site pentru injurii si eu nu stiu? In acest caz, da, ar trebui sa nu-l mai folosesc.

| suntserios a răspuns (pentru Elelei):

Unul ti a zis atat "din Iasi"
Eu ti am zis sa nu te activezi din atat.
Tu ce ai facut? Ai zis ca ai fost jignita. Daca esti atat de sensibila pe net nu stiu cum functionezi in viata reala.

| Elelei a răspuns (pentru suntserios):

Nu mie mi-a zis. Esti doar unul dintre certaretii pentru punctaj? Macar daca ai fi citit comentariul ala! Si te mai numesti "serios"? Apropo, ma intreb si eu ce fel de... (ca om, nu) esti in viata reala!

| suntserios a răspuns (pentru Elelei):

Milioane de euro îmi aduc punctele de pe TPU.