| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce nu mai pot da raspunsuri pe TPU? O Intrebare nu pot sa scriuuuuu, am scris intrebarea asta de pe notepad si am dat copy paste pe TPU si trebuie in 5 secunde sa trimit intrebarea ca altfel imi da refresh pagina si nu mai pot trimite intrebarea pe TPU.Ce se intampla? Nici pe esc daca apas nu se mai opreste refresh-ul si pagina care se incarca greu.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Probabil se lucreaza la site sau ceva

| Juviia a răspuns:

Da pe x-ul ala de sus.Stii ca, cand dai pe el pagina nu isi mai da refresh.

Răspuns utilizator avertizat
| Juviia a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ok.