| VlaDtz99 a întrebat:

FUNDA! Am o problema cu YouTube-ul. Cand ma uit la un filmulet si aleg altul (ma uit la ce ma intereseaza), filmuletul ales (al doilea) nu se incarca. Daca se incarca se aude doar sunetul si merge doar 15 secunde. Pentru a vedea filmuletul trebuie sa dau refresh la pagina si asa se intampla mereu. Ce trebuie sa fac? Folosesc Google Chrome

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Primul video se incarca normal si al doilea nu se mai incarca? Ce sistem ai? Ce spatiu ai liber in C? Ce viteza ai la internet?
Ai actualizat Flash Player?
Dar Shockwave Player?
Ai ultima versiune de Chrome?

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).

Incearca acum pe youtube.

Pentru alte detalii (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )