| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se strerge contul daca am trimis deja vreo 3-4 mesaje?

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Da, acum nu mai stii cum sa te scoti, ai baut-o cu Hombre si ma iei cu fineturi, doar-doar imi trece supararea.
In fine, mere si visinata - asta asa, ca-s buna inainte de a lua lumina - da' sa fie portie dubla.
Si sa n-o iei in gluma, vezi ca pe mama o cheama......Omida.

46 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Cum sa-ti stergi contul? Asta nu!
Cristina? Nu-i sterge mai contul lui whooofff ca iar incep razboiul raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Eh, esti tu gentlemen ca de obicei happy
lasa femeia sa-si faca treaba ca stii ce urat fac eu cand ma supar?! sa-ti spuna altii de pe-aici... rolling on the floor

| TPU.ro a răspuns:

La mail-urile de pe contact se raspunde in ordinea primirii acestora. Cand Cristina va ajunge la mesajul tau, iti va sterge contul.

Alexandra - TPU

| justitiarul a răspuns (pentru TPU.ro):

Pai cum sa-i stearga contul cand noi o vrem aici?

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

M-as certa cu eine, dar asa m-am muiat... big grin

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Da, nu-l stergeti! Mai bine blocati-o sa si-l mai acceseze, sa nu si-l strice singura rolling on the floor
O vrem impaiata ca pe o foca in vitrina TPU!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scarnavie ce esti! Ma vrei impaiata sa te uiti sub fusta mea big grin

| vali1985 a răspuns:

Asteapta sa-ti trimita email.
Bafta!

nony
| nony a răspuns:

Zambesti frumos la avatar.Plus, unde pleci? Stiu ei ca e o chestie temporara, asa ca, te lasa sa te razgandesti.

| MrAngelus a răspuns:

E weekend, nu se lucreaza...

| MidnightLady a răspuns:

Daca pleci si nu dai sticla aia ce-ai promis-o, sa n-ajungi departe. no talking
Na, ca m-ai facut sa blestem in prag de sarbatori...

| anonim_4396 explică (pentru MidnightLady):

Lasa sefa ca tie-ti dau visinata. nu e palinca pentru o doamna asa fina ca dumneavoastra happy

| anonim_4396 explică (pentru MidnightLady):

Nu tu, cum sa nu-ti dau...si tu acum. nu de alta dar nu vreau sa ma trezesc soricioaica big grin

| MidnightLady a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, acum nu mai stii cum sa te scoti, ai baut-o cu Hombre si ma iei cu fineturi, doar-doar imi trece supararea.
In fine, mere si visinata - asta asa, ca-s buna inainte de a lua lumina - da' sa fie portie dubla.
Si sa n-o iei in gluma, vezi ca pe mama o cheama......Omida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de rabdare, la mine a durat cam doua luni straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne fereste! Vino si tu cu vesti mai bune happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La vesti proaste, aduc si eu tot vesti proaste laughing Asta e, la mine cam atit a durat, abia zilele trecute m-au radiat dde la evidenta populatiei big grin O sa te regretam, cu ne regertam pe mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am mai sters eu si altele inainte, nu este primul. sper sa mi-l stearga cel tarziu luni ca daca nu ma apuc de facut istericale happy si chiar am fost laudata pentru istericalele mele happyhappyhappy.
P. S. iti dau privat tie ca nu fug pe luna. chiar nu fug deloc, doar imi sterg asta de pe TPU happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa, tipic femeilor, cind nu le place ceva, fac istericale laughing Barbatul e mai eficient, injura o zeitate de mortii si ranitii si se rezolva in citeva ore. Ia intreaba-l pe Kron, cit le ia sa-i stearga un cont laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Kron a fugit in lume, de unde sa-l scot eu? vai, daca a fugit cu blonda, ca au disparut cam in acelasi timp... rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Drace, stiam eu ca e ceva necurat la mijloc, ca prea a disparut subit. In fine, isi mai ia omu concediu, ca si Poneiu si-a luat liber niste zile, da' nu ma asteptam sa fuga in lume cu nefolositoarea anului laughing Da' tot raul spre bine, o framinta si-o morfoleste putin si-i mai scade fetei tensiunea, ca prea acumulase multa si se facuse dracoasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Il vezi si pe el ca apare numai cu funde lipite pe frunte si incrucisat de cat s-a chinuit sa-i scoata dracia la fata.
eh, linistea sufleteasca cere sacrificii happy
Adevarul e ca trebuie sa mai lucreze nitel la site. am trimis mesaj acum jumate de ora si cred ca tot nu a ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi sunteți iubiți de admini... Eu am trimis cerere acum vreo 3 săptămâni, și a 2-a sau a 3-a zi am primit mail de la Cristina, că nu se poate să plec, că-s membru de bază, că am funde și alea și comunitatea ar fi mai săracă fără mine, dar că, peste toate, e alegerea mea, și trebuie doar să confirm. Îți dai seama că mi-au dat lacrimile și n-am mai cutezat să plec.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si mie mi-a spus la fel. Da' ce-ati patit de vreti sa va stergeti toti conturile? A dat strechea-n voi? Eu mi l-am sters pentru ca sint ticalos laughing Da' voi... voi ce scuza aveti? Vreti sa ramina site-ul, doar clopoteilor agramati si impertineti? Cine-i mai ia de urechi? Cine mai ride pe seama lor? devil

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha!
stai ca n-am terminat de ras inca si a trecut un sfert de ora:ha ha ha!
Gata am terminat happy
e abureala standard, nici macar nu schimba de la unul la altul dar, cu tine cred ceva mai mult ca a nimerit-o decat cu altii happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu ii iei de urechi si razi pe seama lor ca eu am altele mai bune de facut...
hm, tare cred eu ca noi suntem cei tolerati pe site-ul asta si nu clopoteii agramati si impertinenti big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Voi mă întristați și mai rău...
Stați liniștiți, că nu aia m-a oprit, apăruse pe atunci o postare mișto și când a fost vorba să zic "da, bă, confirm...", am zis s-o lase așa. Oricum îmi făceam alt cont, după numai câteva zile, cum am mai făcut-o.laughing
One does not simply quit TPU.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, ok, sa ne fie rusine big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hahaah!
ba eu cred ca de data asta da, e cineva care o sa quit... dar numai sa-mi dea ei mail-ul ala!
mai am un cont pe care nu pot sa-l sterg ca mi-am sters adresa de mail inainte de-a sterge contul si mai merge nu stiu cum... poate ma ajuta si cu asta Adminii happy. la aia chiar n-am idee cum sa fac sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ru-si-ne! rolling on the floor
dupa ce ca esti un tolerat mai faci si fite, geeenn! big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal, doar nu rezisti sa nu mai dai pe aici. Uite, eu mi l-am facut pe asta... ăăăă, in fine, initial facusem doua conturi, sa pot raporta ineptiile si temele. Da' intre timp mi-am dat seama ca e inutil, temele si ineptiile apar intr-un ritm coplesitor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce, nu-ți place p-aici pe la noi? N-o să renunți, decât dacă pleci cumva în vreo vacanță mai lungă, dar dacă ești forțată să stai legată de un calculator, n-o să părăsești TPU... Pe bune.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu cum aveai răbdare și chef. A-ncetat de mult să-mi mai pese de postările de pe TPU, de analfabeți, de copiii cu teme, de năzbâtiile adminilor...laughing Atâta timp cât se încarcă paginile bine, n-am treabă.

| Vizitiul a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel am patit si eu, atat ca n-am plans, am inceput sa beau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da o s-a cam fiu pe coclauri. va dau ID-ul de mess daca ma lasa oamenii astia sa trimit mesaj, stiu ca nu va intereseaza happy, dar nu e frumos sa plec asa fara sa las un contact. ce stiu eu ce optiuni aveti voi acolo. hai ca va cer prietenia la amandoi, geeennn...ha ha ha! pe bune ca ma las de TPU-ul lor. chiar n-am deloc chef sa particip la nenorocirea vietii unor copii de 12 ani si mai putin chiar, si asta fara nici un fel de aluzie decat la adminii TPU rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce nenorocire? Te numeri printre ăia buni... Genul care spun băieților de 12 ani să se protejeze înainte să intre.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate n-ai vazut ce conversatii am avut cu Poneiul si cu Hombre la un moment dat... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ai trimis mesajul ieri dupa amiaza, ceva mai tarziu. Luni cel mai devreme ti-l poate sterge. In weekend nu-ti raspunde nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar intrebarea (alta, nu asta, logic) cum au sters-o? sau nu se ocupa ei cu asta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Au sters-o pe jos, ca nu mai au bani de benzina laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Posibil sa aiba o mica activitate silentioasa in weekend, dar in niciun caz nu se ocupa de stergerea conturilor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai tot asa silentios sa-mi stearga si mie contul/urile ca nu-mi trebuie cu surle si trambite. Pot sa astept si pana luni, dar chiar ii rog sa nu fie mai tarziu de-atunci happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooops. Cineva sus acolo te iubeste. Am trimis aici un raspuns mai deocheat si mi-a fost banat instantaneu... ai sanse! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa-i tu si pe ei sa se odihneasca happy
Doamna/domnul... ca nu stiu cum va cheama, haideti va rog stergeti si mie conturile (si ala fara adresa de e-mail, va trimit pe privat daca vreti) ca promit sa nu mai fac! oare ce? asa simt eu ca am facut ceva rau. tare rau imi pare mai... da' vedeti ca vreau sa ma tratez, mai oameni buni, si voi nu vreti sa ma ajutati sad.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Du-te la doctor pentru tratament rolling on the floor sau intreab-o pe Briga, ca se pricepe. Noi aici in administratie ne pricepem numai la gatit (amble sensuri)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vreau sa merg, dar nu vezi ca nu ma lasa. ia vedeti voi, aia din administratie cum imi stergeti contuurile. imi place asa, sa le vad la maturitate (pe conturi) cu drept de vot si dupa aia sa le las pe picioarele lor.
hai bre! n-auzi? conturile mele! helloooooo!

| Amii19 a răspuns:

S-ar putea sa nu iti mai mearga TPU.