| anonim_4396 a întrebat:

De ce site-ul asta nu primeste multe raspunsuri la intrebari? Desi sunt atatia care il folosesc. care ar fi solutia? Chiar si la intrebari banale se primesc putine raspunsuri intr-un timp indelungat.

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pentru ca daca cineva da un raspuns bunicel altii nu se mai obosesc sa mai raspunda+nu e chair asa, sunt multe intrebari care au peste 30 de raspunsuri(cauta la intrebari populare)

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Stiu foarte bine ca si 30 de răspunsuri se dau, insa si asa, mi se pare foarte puţin mai ales ca le primesti intr-un timp indelungat.

| Samariteanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Le primesti intr-un timp indelungat deoarece este nevoie sa fie aprobat raspunsul.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Pai le este lene sa raspunda

| tpu12121222 a răspuns:

Buna, poate ca depinde si de natura/calitatea fiecarei intrebari!