| Mwhahahaa a întrebat:

E la moda sau ce sa ai cat mai multe raspunsuri, si putine intrebari? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai scopul site'ului e sa pui intrebari la care chiar ai nevoie de ajutor iar ceilalti sa-ti dea un raspuns astfel incat sa te ajute.Deci unii pun o intrebare doar daca au nevoie de ajutor... iar o parte din utilizatorii TPU au ca scop sa'i ajute pe ceilalti nu neaparat sunt aici pentru ca au nevoie de ajutor...de aceea au mai multe raspunsuri decat intrebari...si nu cred ca se poate numi moda happy

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiulaughing Cine zice?smug
Eu am si multe raspunsuri si multe intrebarilaughing).big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! Este normal acest lucru.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Gata! Nu mai raspund la nicio intrebare. Mai pun inca 1500 de intrebari si dupa ma apuc iar de dat raspunsuri. Pai se poate?!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt multe intrebari care asteapta raspunsurile noastre.

| Chocolate a răspuns:

Da! e COOLdevilrolling on the floor

asa considera majoritateaoh go on... mie nu imi pasa cel putin

| Raiden a răspuns:

Da! Deci da ever laughing!
Încerc şi eu să intru-n trend cât mai mult posibil.
Evit să mai postez întrebari la care nu ştiu răspunsul de-acum, că de. suferă baba la frumuseţe.

| JoJo a răspuns:

Eu am mai multe raspunsuri decat intrebari...si cred ca e logic... odata pe ai intrat pe TPU zic eu ca intr-o zi dai de ex 20-25 de raspunsuri sau chiar mai multe... dar intrebari pui tot atatea?winking

| Chuck a răspuns:

Sa inteleg ca esti anti-"trend"? De asta pui intrebari inutile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja avem de-a face si aici, pe TPU, cu un trend? N-am stiut! Urmaresc si eu postarea ta sa vad ce mai e "la moda" pe aici! tongue