| Abb a întrebat:

Primesc prea multe mail. uri de la TPU.
si ma enerveaza ca trebuie sa sterg mail. uri in fiecare zi
exista vreo optiune p undeva sa nu mai primesc mail. uri
dau funditahappy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, deschide un mail si undeva, in josul paginii, e un link de dezabonare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La sfârşitul mail-ului ai opţiunea de dezabonare. E scrisă mic.

| Leea1234 a răspuns:

Simplu...deschide unul dintre e_mail-uri si vezi ca in josul paginei gasesti scris:
Subiect:... a pus o intrebare pe TPU.ro

te intreaba:
Daca stii sa-i raspunzi, iti ia mai putin de 5 minute sa o faci! Trebuie doar sa faci click pe intrebarea de mai sus si sa scrii raspunsul!
... iti multumeste!

* daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici.

dai clic unde scrie..."clik aici" si gata

| BabyPink a răspuns:

@curaj dar ţie îţi e lene să deschizi un link şi să citeşti?
Vezi că printre răspunsurile respective a răspuns şi Ralucawinking
Nu vrei să-ţi zic şi în ce parte scrie DEZABONARE? Şi caracterul cu care este scris?

| Laura_5858 a răspuns:

Idem brigaela happy

| dany4 a răspuns:

Degeaba deschizi mail ca nu poti sa te dezabonezi asa, si eu am avut aceeasi problema, trebuie sa i trimiti un mail la raluca si sa i zici ca nu mai doresti sa primesti mailuri si ea o sa faca setarile necesare, trimite i mail la raluca@tree.ro

| Abb explică:

Nu. mi da nici un link