| Suleyman a întrebat:

Dece un user are 1022 de intrebari si raspunsuri si altul are 1440 de intrebari si raspunsuri? Dece nu sunt toate la fel?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este vorba de fiecare cu activitatea sa, atât la întrebări cât și la răspunsuri.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca difera activitatea de la un utilizator la altul.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ce vrei tu sa afli mai concret? nu toata lumea trebuie sa aiba acelasi punctaj.
Depinde de vechime/activitate etc.
Tu ai vechime un an si 144 de raspunsuri, eu sunt inregistrata din 2010 si am activitate intensa din 2011 ai vrea sa am tot 144 de raspunsuri? fiecare pune cate intrebari vrea si raspunde unde crede ca poate ajuta.
O zi bunahappy

| Suleyman explică (pentru caramela):

Este vorba de intrebarile Oracului TPU. Eu am 1023 de intrebari si tot atatea raspunsuri. Nu este vorba de alte intrebari. Eu asta nu inteleg.

| caramela a răspuns (pentru Suleyman):

Pai de ce nu ai specificat asa cand ai postat intrebarea?
Nu toti vor sa raspunda la intrebarile din Oracol..eu am raspuns la toate..restul face ce doreste..lamurit acum?
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Unii raspund iar altii nu raspund la intrebarile din Oracol.Eu ca baiat cum as raspunde la intrebarea de genul:ce culoare vrei sa aiba rochia ta?

| Suleyman explică (pentru darrio2007):

Poti sa raspunzi la intrebare. Poti sa spui ca rochia mea este alba.

| darrio2007 a răspuns (pentru Suleyman):

A ta da.Dar a mea?

| darrio2007 a răspuns (pentru Suleyman):

Sa raspund printr-o minciuna? Daca sunt barbat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Unde ai văzut scris nr de întrebări şi răspunsuri CUMULAT?

NU există aşa ceva!

Dacă, spre exemplu, ne uităm la profilul tău, vom observa :
* "RANK 15234 ( adică poziţia ta în clasamentul general al userilor )
* Răspunsuri: 144
* Răspunsuri castigatoare: 9
* Intrebari: 10" - SURSA :
http://www.tpu.ro/utilizator/aajoxs

NU au cum să fie la fel la toţi userii deoarece activitatea fiecăruia DIFERĂ!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

De oracol zici? Nu toata lumea e obigata sa raspunda la toate intrebarile.Eu cred ca raspund la o intrebare din 10, iar tu de exemplu raspunzi la toate.

| Suleyman explică (pentru Fatamuntilor):

Da de oracol spun.

| IoanaSandu a răspuns:

Cum a spus si Cevet.