| anonim_4396 a întrebat:

Deci astazi am dat pe vizualizare profil ca sa vad daca am mai avut raspunsuri castigatoare. Am vazut ca erau 3 dar cand am vrut sa le citesc primele doua erau la fel iar al treilea era diferit. Apoi am dat pe punctaj si arata ca am 4 raspunsuri castigatoare. Deci ar fi trebuit sa fie cele trei raspunsuri castigatoare care le aveam si acela care l-a inlocuit pe al treilea?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

În realitate ai 3 fundiţe (răspunsuri câştigătoare), dar la punctaj este scris incorect.
- sper că la asta te-ai referit.

| AdiMrr a răspuns (pentru hideaway):

Acum la punctaj au aparut 3 raspunsuri. La inceput nu era asa.
Ma bucur ca situatia s-a rezolvat

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa traduci cumva? Sau astept sa iasa filmul?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
doar tu stii ce ai vrut sa zici, ai 3 raspunsuri castigatoare deci 3 fundite, ce doresti mai mult sa stii? te rog sa fii mai explicita.
O zi frumoasa sa aihappy

| Musique a răspuns:

Ai 3 fundițe. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu explici foarte clar situatia.Asteapta pana maine, cand situatia va fi actualizata si te vei lamuri.Numai bine.