| Coquinesza a întrebat:

Dragi admini, se va implementa optiunea de reply si pe varianta de mobil, de asemenea si optiunea de a ne completa profilul tot de pe mobil?

cu mult respect va salut pe toti, gata, sunt fetita cuminte, nu ma stergeti.
sunt fana admini TPU!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat." laughing N-ai avut noroc nici de data asta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ups... iar te-a prinslaughing
Oi fi tu fana admini TPU, nu si invers!
Mai incearca, cred ca ai depasit recordul mondial de conturi sterse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i naibii pe astia. Treci incoa la mine! Te invat eu sa-ti faci site-ul tau cu ce vrei tu.