| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce raspund la cate o intrebare de pe TPU imi apare urmatorul mesaj "Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.", va apare si voua? Cum as putea sa fac sa nu mai apara, nu cred ca sunt un membru implicat al comunitatii, si nu sunt eu in masura sa judec intrebarile altora.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti va aparea oricum la fiecare intrebare. Nu e obligatoriu sa raspunzi. Poti sa parasesti pagina respectiva.
Si asa completezi degeaba. Nu ajuta la nimic. Eu am completat de mi s-a luat la multe intrebari si tot la aceleasi categorii nepotrivite vedeam intrebarile si dupa saptamani de zile. Cea mai mare parte dintre userii Seniori n-are cine stie ce abilitati speciale pe site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca sunt de aceeasi parere cu tine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, apare tuturor "Seniorilor".
Dar să știi că nu ești obligat să completezi chestionarul (deși în acest fel ajuți la moderarea conținutului site-ului și ar fi util). Dai de două ori "back" și mergi înainte.

| CautNume a răspuns:

Apare tuturor celor ce sunt utilizatori "senior".Nu este obligatoriu sa raspunzi la el.

| Lightning1997 a răspuns:

Apare membrilor seniori, dar nu esti obligat sa raspunzi. Poti raspunde doar daca vrei.